Niedzielne okładki włoskiej prasy sportowej: rasistowski skandal w Udine

Niedzielne Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Rasistowski Skandal W Udine

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Odwaga diabła. Rasistowskie wyzwiska, Maignan schodzi z boiska, Milan wygrywa w 93. minucie. Wstyd w Udine, mecz zawieszony na 5 minut, później bramkarz jednak wraca: “Nazwali mnie małpą. Ci ignoranci muszą zostać w domu“. Juve szuka wyprzedzenia Interu, szansa dla Starej Damy. Allegri na szczycie dziś wieczorem, jeśli wygra w Lecce, Vlahovic jest głodny bramek. Superpuchar, czy można pokonać doskonały Inter? De Rossi zaczyna od wygranej, 2-1 na Olimpico z Hellas. Lukaku i Pellegrini uruchamiają Romę.

Corriere dello Sport – Max na polowaniu. Allegri w Lecce, by odebrać pierwsze miejsce Inzaghiemu. Vlahovic i Yildiz w pogoni za piątym zwycięstwem z rzędu, aby wykorzystać przełożenie meczu Inter-Atalanta i znaleźć się na szczycie. Rasistowskie przyśpiewki w Udine, Maignan schodzi z boiska. Mecz zawieszony na 5 minut, gol Okafora w 93. minucie daje trzy punkty Milanowi. Roma między dwoma sercami, De Rossi debiutuje pokonując Hellas 2-1. Na trybunach oklaski i transparenty dla Jose. Napoli, jutro finał z Interem. Mazzarri może dać zadebiutować Ngonge. De Laurentiis się nie zatrzymuje, Lukic z Fulham i Mangala z Nottingham na horyzoncie.

Tuttosport – Yildiz wierzy w Juve. Dziś wieczorem w Lecce, aby wyprzedzić Inter. Chiesa ponownie kontuzjowany, po raz kolejny zacznie turecki talent. Allegri: “Pierwsze miejsce? Najważniejsze są trzy punkty. Policjanci i złodzieje? To tylko żart“. Wstyd w Udine, rasistowskie obelgi, mecz zawieszony na 5 minut, Maignan: “Wydawali małpie odgłosy. Dość tego! Potrzebujemy silnych sankcji“. Salernitana, szalona propozycja dla Balotellego! Mario mówi tak, napastnik chce opuścić Turcję, a Sabatini rozważa transakcję. Misja Toro w Antwerpii, Vagnati leci do Belgii po Ekkelenkampa i Wijndala.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!