Składy na mecz Cremonese – Juventus. Z przodu Milik i Miretti

Sklady Na Mecz Cremonese Juventus Z Przodu Milik I Miretti

Znane są już składy na pierwsze spotkanie Juventusu w 2023 roku. Bianconeri rozpoczną drugą część sezonu meczem na wyjeździe, a ich rywalem będzie Cremonese. W ataku rozpocznie Milik, a tuż za nim ustawiony będzie Miretti. Chiesa zaczyna na ławce, ale według wcześniejszych zapowiedzi ma pojawić się na murawie w drugiej połowie spotkania. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

Juventus (3-5-1-1): Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo – Soulé, McKennie, Locatelli, Fagioli, Kostić – Miretti – Milik

Ławka rezerwowych: Pinsoglio, Perin, Alex Sandro, Rugani, Barbieri, Rabiot, Paredes, Barrenechea, Chiesa, Kean, Iling-Junior

Cremonese (3-5-2): Carnesecchi – Ferrari, Bianchetti, Lochoshvili – Sernicola, Castgnetti, Pickel, Meite, Valeri – Okereke, Dessers

Ławka rezerwowych: Saro, Sarr, Hendry, Aiwu, Ciofani, Buonaiuto, Ghiglione, Felix, Quagliata, Milanese, Tsadjout, Zanimacchia.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!

17 komentarzy

mjecho
1 rok temu

comment image

Book
1 rok temu

Juz mialem jechac po Allegrim i kilku zawodnikach, o tu Milik ratuje sprawe,jego lewa noga jest porownywalna z Dybala,choc Polaka nigdy na zywo nie widzialem.

Przejade sie oo Paredesie, na gebe patrzyc nie moge, ale oststnie 5 minut mial dobre, reszta jego gry to jakis koszmar

TheBill
1 rok temu

Cieszyć się czy płakać oto jest pytanie

TheBill
1 rok temu

Narzekamy na Maksa, a Ten idealnie zdiagnozował ten mecz. Skomplikowany i trudny teren.

Kaprysman
1 rok temu

Paraolimpiada trwa w najlepsze. Trzeba się cofnąć i zacząć wszystko od nowa. Po co płacić miliony zawodnikom którzy nie wyróżniają się na tle zespołu który jeszcze nie wygrał w Serie A. Dać każdemu 100 tyś pensji podstawy z bonusami. Jedno celne podanie1 euro, strata - 1 euro. drużynowe zagranie 10 piłek 2 euro. Przecież w takim systemie te grajki są pod kreską po pierwszej połowie.

TheBill
1 rok temu

Wszyscy się obawiali jak będzie po tak długiej przerwie, a tu spokojnie wrócił stary dobry Juventus.