Juventus U23 1:1 AlbinoLeffe. Dobra seria podtrzymana

Czy Talenty Z U23 Zasila Pierwszy Zespol Juventusu

Po meczach pierwszej drużyny Juventusu Juventus Women przyszedł czas na Juventus U23. Dziś o 17:30 Bianconeri grali u siebie z zespołem AlbinoLeffe. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla piłkarzy Starej Damy, bowiem już w 17. minucie bramkę na 1:0 strzelił Mattia Compagnon, a taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Niestety w 61. minucie do wyrównania doprowadził Sacha Cori, a seria przeprowadzonych zmian nie pomogła Bianconerim na zdobycie drugiej, dającej zwycięstwo bramki. W związku z tym mecz zakończył się remisem 1:1, który pozwolił Juventusowi U23 podtrzymać serię czterech meczów bez porażki.

Juventus U23 (4-2-3-1): Siano – Barbieri, Poli, Stramaccioni, Anzolin – Zuelli (85′ Sersanti), Palumbo (62′ Barrenechea) – Compagnon, Iocolano, Sekulov (62′ Brighenti) – Pecorino (62′ Da Graca)

Albinoleffe (3-5-2): Pagno, Nichetti, Saltarelli, Tomaselli, Cori (75′ Ravasio), Manconi, Milesi, Giorgione, Doumbia (65′ Piccoli), Gelli F. (83′ Michelotti), Marchetti

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!