Primavera: Juventus 1:0 Sampdoria

Noty Za Mecz Z Empoli 2

W sobotnie popołudnie drużyna Juventusu U-19 podejmowała na własnym stadionie zespół Sampdorii. Zarówno piłkarze jak i kibice gospodarzy do meczu podchodzili w dobrych nastrojach i z wizją pewnego zwycięstwa. Stara Dama wygrała dwa ostatnie mecze: pierwszy 2-0 z Interem a następnie, w hicie Ligi Mistrzów, rozbili londyńską Chelsea 3-1. Drużyna z Genoi bilans ostatnich dwóch starć miała znacznie mniej napawający optymizmem. Sampdoria najpierw jedynie zremisowała z Atalantą, by kilka dni później ulec Bologni.

Od początku meczu przewaga gospodarzy była widoczna, niestety przez długi czas nie udało się tego udokumentować. Mimo kilku dogodnych sytuacji bramkę udało się strzelić dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Gola na wagę trzech punktów zdobył Bayron Strijdonck, który pojawił się na boisku zaledwie kilka minut wcześniej.

Juve po 5 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce na podium ligowej tabeli. Obecny bilans spotań to 3 wygrane i 2 porażki. Kolejnym meczem będzie starcie w Lidze Mistrzów przeciwko Zenitowi 20.10.2021 o 13:00.

Juventus U-19 (4-4-2): Zsombor Senkó – Nicolò Savona, Félix Nzouango Bikien, Filippo Fiumanò (46′ Lorenzo Dellavalle), Riccardo Turicchia (75′ Kristian Sekularac) – Gabriele Mulazzi, Ervin Omic , Luis Hasa (75′ Samuel Iling), Tommaso Maressa – Andrea Bonetti (58′ Tommaso Galante), Nicolò Turco (86′ Bayron Strijdonck)

Sampdoria U-19 (4-4-2): Matteo Esposito, Giovanni Bonfanti, Francesco Migliardi, Luigi Aquino, Filippo Calixte Mane, Simone Pozzato, Flavio Paoletti, Marco Bontempi (63′ Ardijan Chilafi), Marco Somma (77′ Niccolò Bianchi ), Lorenzo Di Stefano (88′ Daniele Montevago), Luca Polli (63′ Simone Leonardi )

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!