Czy Dybala i Morata będą dostępni na starcie z Romą?

Kiedy 26 września Juventus podejmował Sampdorię formacja ofensywna prezentowała się nadzwyczaj dobrze. Jednak po wygranym 3-2 meczu pozostało słodko-gorzkie uczucie, ponieważ dwie gwiazdy zespołu opuściły boisko z powodu kontuzji. Paulo Dybala zszedł z murawy we łzach w 20. minucie po zdobyciu pierwszej bramki w meczu, a Alvaro Morata poprosił o zmianę w drugiej połowie. Obaj napastnicy mają skupić się na procesie leczenia podczas przerwy międzynarodowej. W ramach kuracji nie zagrali również w dwóch ostatnich spotkaniach.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport Dybala już w pierwszym meczu po przerwie reprezentacyjnej może być dostępny dla trenera, a ten w razie takiego obrotu spraw, wpuści Argentyńczyka z ławki rezerwowych na kilkanaście minut meczu z Romą 17 października. Jeśli zawodnik nie będzie w pełni sił, wtedy Allegri najprawdopodobniej nie wystawi go wcale. La Joya może zagrać zatem w meczu Juve w Lidze Mistrzów z Zenitem i wielkim starciu na Giuseppe Meazza z Interem 24 października.

Alvaro Morata najprawdopodobniej również nie będzie dostępny na mecz z Romą, ponieważ jego powrót do zdrowia po niewielkim urazie mięśnia dwugłowego uda może zająć dodatkowe dni. Podobnie jak w przypadku Dybali ma w najgorszym razie pojawić się na boisku w meczach z Zenitem i Interem.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!