Juventus – Juventus U23 3:0 (3:0)

W towarzyskim spotkaniu pomiędzy Juventusem i Juventusem U23 padł wynik 3:0 dla pierwszego zespołu. Bramki w pierwszej połowie strzelali Paulo Dybala, Alvaro Morata i Aaron Ramsey. W przerwie obie drużyny przeprowadziły po jedenaście zmian przez co tempo gry znacznie spadło i wynik nie uległ już zmianie.

7′ Dybala, 27′ Morata, 34′ Ramsey

Juventus (3-4-2-1): Szczęsny – Danilo, Bonucci, de Ligt – Chiesa, Bentancur, Ramsey, Alex Sandro – Kulusevski, Dybala – Morata.
Druga połowa: Pinsoglio – De Sciglio, Rugani, Chiellini – Soule, Fagioli, Ranocchia, Pellegrini – McKennie, Bernardeschi – Marques

Juventus U23 (4-3-3): Israel – Barbieri, De Winter, Poli, Anzolin – Sersanti, Leone, Miretti – Sekulov, Cudrig, Compagnon.
Druga połowa: Garofani (77′ Raina) – Leo, Delli Carri, Stramaccioni, Ntenda – Clemenza, Zurlli, Omic – Iling, Pecorino (73′ Lipari), Wesley

W meczu nie wystąpili Cristiano Ronaldo, Juan Cudrado, Kaio Jorge i Manuel Locatelli, którzy zgodnie z ustaleniami sztabu trenerskiego skupili się na indywidualnym treningu. Był to ostatni sprawdzian drużyny Massimiliano Allegriego przed niedzielnym wyjazdowym meczem pierwszej kolejki Serie A przeciwko Udinese (18:30).

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!