Torino Primavera – Juventus Primavera 0-0

W derbach Turynu młodzi piłkarze Primavery Juventusu zremisowali ze swoimi rówieśnikami z AC Torino 0-0.

Mecz nie stał na najwyższym poziomie. Momentami przypominał kopaninę małych chłopców biegających po podwórku. Obfitował w wiele nie udanych zagrań i gry na pograniczu faulu. W pierwszej połowie inicjatywę miało Torino. Nic się nie zmieniło nawet po przymusowej zmianie pierwszego bramkarza Torino Marchettiego i czerwonej kartce Rigmanese.

W drugiej połowie sytuacja się odwróciła i to Juventus przejął inicjatywę. Jednak mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili znaleźć drogi do bramki. Najlepsze sytuację piłkarze Juve mieli tuż przed końcem meczu gdy niemalże okupywali bramkę Gennero. Jednak w tym meczu bramki nie padły.