Przed meczem Maccabi – Juventus

Dzisiaj wieczorem na stadionie Ramat Gan Maccabi Tel-Awiw będzie gościło lidera grupy C, drużynę Juventusu Turyn. Bianconeri nie tylko błyskawicznie zapewnili sobie awans do dalszej fazy rozgrywek, ale też nie oddali jeszcze nikomu ani jednego punktu. Czy walczący o Puchar UEFA mistrzowie Izraela przełamią znakomitą passę Starej Damy?

Przewidywane składy

Juventus (4-4-2): Buffon; Zebina, Ferrara, Cannavaro, Pessotto; Zambrotta, Tacchinardi, Blasi, Nedved; Zalayeta, Del Piero

Na żywo

Mecz będzie pojazywany na następujących kanałach: SKY Sports Xtra, Kiosque 4, Premiere Sport, Italia 1, Viasat Xtra 2, Sport 5.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!

19 lat temu

Kapo jest naprawde dobry!!! W takim meczu powinien zagrac od 1 minuty!!! Jak wszedl w meczu z Lazio to gral dobrze, ba nawet bardzo dobrze!!!

jabko666
jabko666
19 lat temu

Dać odpocząć Nedvedowi a dać Kapo od pierwszej minuty 🙂 Jak nie wyjdzie mu to i tak nic sie nie stanie:P Przecież i tak już mamy pewne wyjście z grupy i to z pierwszej pozycji:) Zambrotta na pomocy też powinien pokazać na co go naprawde stać:)

miglanc
miglanc
19 lat temu

capello chyba sobie w kulki leci!!!
zamiast dac wreszcie odpocząć nedvedowi i pozwolic zagrac kapo to męczy go jak wół. jak tak dalej pojdzie to pavel za 2-3 miesiace bedzie wrakiem, człowiek to nie robot i nie może grać co 3-4 dni non stop
co do samego meczu to bedzie tradycyjnie 1-0
FORZA JUVE !!!!!!!!!!!

białas
białas
19 lat temu

mozę i nie odpuszczą, bo grają rezerwowi. będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. a dzięki temu, mecz może być ciekawym widowiskiem z naszej strony...

Camillo
Camillo
19 lat temu

a gdzie będzie transmisja???

matihooligan
19 lat temu

Juve wygra i zrobia mi prezent na gebursdach. Bo to jest Juventus. A nie ktos inny. Wielka machina Juventusu ruszyla i nic jej nie powstrzyma. JUVE FANS HOOLIGANS ::)::)

T800
T800
19 lat temu

w takich to ja meczach wystawial bym glebokie rezerwy no ale Capello znowu woli meczyc kilku podstawowych zawodnikow, zwlaszcza Nedveda który ma juz swoje latka.

19 lat temu

tak naprawde to przydalo by sie zwyciestwo...ale wyzsze niz 1:0 bo to troche dziwnie wyglada...ja bym jednak dal odpoczac pavlovi bo to nasz motor napedowy a nie warto tracic jego energii na takie spotkania - tym bardziej ze ostatnio nie czul sie zbyt dobrze...a sklad przeciez jedzie za....sty wiec na bank powinni zagrac dobre spotkanie, zdobyc trzy punkty i upewnic nas o swojej znakomitej formie.to tyle ode mnie...!!! FORZA JUVE !!!

19 lat temu

mysle ze przegramy albo zremisujemy 1:1. odpuszczą sobie. moze i dobrze. a slady sa pzrewidywane - jestem pewienn ze kapo zagra przynajmnniej połowę, mam taką nadzieję:)

peliteam
peliteam
19 lat temu

a gdzie Kapo ? bez sensu niech mu da szanse od 1 minuty wreszcie ... generalnie to jest konkretny kozak !!!

davidofan
davidofan
19 lat temu

Czy ktos moglby mi na gg 3383509 podac nazwy stacji telewizyjnych na ktorych moge obejzec mecz??? i czy moge ktoras z nich zlapac na cyfrze + prosze o blyskawiczna odpowiedz moze ktorys z amdminow???

TomiQ
TomiQ
19 lat temu

Miał byc 2 skład??A tu widze Capello nie chce oddać miana niepkonanej 11_stki!! :-)Oby było 3 pkt.!!!!!

felek
felek
19 lat temu

mysle ze powinien zagrac kapo. za malo ma szans na gre a to naprawde bardzo dobry zawodnik! zambrotta na pomocy??